چرا بايد به سراغ خريد اكانت اسپاتيفاي برويم ؟

خريد اكانت اسپاتيفاي - تجربه لذت بخش گوش دادن به موسيقي

چرا بايد به سراغ خريد اكانت اسپاتيفاي برويم ؟

خريد اكانت اسپاتيفاي

چرا بايد به سراغ خريد اكانت اسپاتيفاي برويم ؟ امروزه به يك سوال رايج و پر تكرار در بين كاربران كالا هاي ديجيتال مختلف تبديل شده است. امروزه بسياري از كاربران سرويس هاي ارائه دهنده موسيقي مختلف سعي مي كنند تا به سراغ خريد اكانت اسپاتيفاي نرفته و از اكانت هاي رايگان اين پلتفرم و ساير پلتفرم هاي موجود در ابزار استفاده نمايند. دقت داشته باشيد كه اكانت هاي پرميوم اسپاتيفاي داراي تفاوت هاي بسيار چشمگير و قابل توجهي با اكانت هاي رايگان اين پلتفرم و ساير سرويس هاي ارائه دهنده موسيقي مي باشند و بسياري از معايب آن ها را پوشش داده اند. در اين مقاله شما را با برخي از مهم ترين آپشن هايي كه با خريد اكانت اسپاتيفاي دريافت مي كنيد، آشنا خواهيم كرد.

-  به صورت آفلاين موزيك گوش دهيد :

يكي از مهم ترين و اصلي ترين آپشن هاي موجود در اكانت هاي پريميوم اسپاتيفاي، قابليت گوش دادن به موزيك ها بدون نياز به اينترنت مي باشد. اين آپشن براي افرادي كه همواره در مسير هاي بين شهري تردد مي كنند يا دستگاه خود را به سيستم هاي پخش كننده موسيقي عمومي متصل مي كنند، بسيار مهم مي باشد. به عنوان مثال افرادي كه موبايل خود را به سيستم پخش كننده موسيقي رستوران متصل مي كنند، در صورت كاهش سرعت اينترنت و قطعي آن با مشكل عدم پخش موسيقي رو به رو مي شوند. به علاوه بسياري از مسير هاي بين شهري كشور داراي اينترنت مناسبي براي پخش موزيك به صورت آنلاين نمي باشد. در نتيجه با خريد اكانت اسپاتيفاي مي توانيد با اطمينان خاطر و حتي بدون اينترنت، همواره به تمام موزيك هاي مورد علاقه خود گوش دهيد.

-  اجراي هر نوع آهنگ درخواستي :

خريد اكانت اسپاتيفاي به شما اين اجازه را مي دهد تا به تمام آهنگ هاي درخواستي و مورد علاقه خود دسترسي داشته باشيد. در حال حاضر امكان استفاده از تمامي آهنگ هاي مورد نياز مخاطبان در بسياري از اكانت هاي رايگان پلتفرم هاي موسيقي وجود ندارد. به همين دليل به شما توصيه مي كنيم همواره به سراغ خريد اكانت اسپاتيفاي پريميوم برويد. در اكانت هاي پرميوم اسپاتيفاي شما مي توانيد به تمامي اهنگ ها مورد علاقه خود دسترسي كامل داشته باشيد. درون اسپاتيفاي بيش از صد ها هزار ترك مختلف از خوانندگان كوچك و بزرگ دنيا وجود دارد. كه با خريد اكانت پريميوم مي توانيد از تمامي آن ها استفاده نماييد. لازم به ذكر است كه عدم دسترسي به تمام آهنگ هاي درخواستي، يكي از بزرگترين ايرادات اكانت هاي رايگان اسپاتيفاي مي باشد. اين مشكل در تمامي اكانت هاي پريميوم به طور كامل رفع گرديده است.

-  رها شدن از بند تبليغات آزار دهنده :

بسياري از كاربران اكانت هاي رايگان اسپاتيفاي نمي توانند از اكانت خود در داخل خودرو، جشن ها و مراسم هاي مختلف و ... استفاده نمايند. زيرا اين اكانت ها همواره تبليغات بسيار آزار دهنده اي را در حين گوش دادن به موسيقي پخش مي كنند. تبليغات پخش شده در اكانت هاي رايگان موسيقي به طور كامل سبب قطع شدن آهنگ در حال پخش مي شوند. به همين دليل امكان استفاده از اكانت هاي رايگان اسپاتيفاي بسيار محدود شده است. با خريد اكانت اسپاتيفاي پريميوم مي توانيد از بند تمامي تبليغ هاي منتشر شده رها شويد. در نتيجه اگر به دنبال گوش دادن موسيقي بدون مزاحم و تبليغ هستيد، به سراغ اكانت هاي پرميوم اسپاتيفاي برويد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد